Nrma Tathra Beachfront Holiday Park

67 zdjęć
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój
Otworzymy Booking.com w nowej karcie w celu uczciwego porównania.
Nrma Tathra Beachfront Holiday Park
$$$$

Przegląd

3-gwiazdkowy Tathra Beachside znajduje się 5 minut drogi od Tathra Beach oraz oferuje również basen. Plaża w Tathra jest w 800 metrach, a Nabrzeże w Tathra jest 2 km od tego 20-pokojowego hotelu.

Lokalizacja

Ten hotel leży 15 minut jazdy samochodem od Tura Beach. Zatrzymując się w tym obiekcie noclegowym, można również podziwiać takie atrakcje przyrodnicze jak Tathra Headland Memorial Gardens, które znajdują się w 1 km.

Lotnisko Merimbula znajduje się 30 minut jazdy samochodem od ośrodka wypoczynkowego.

Pokoje

Tathra Beachside posiada 20 pokoje oferujących patio i balkon. Wi-Fi i telewizja satelitarna wraz z urządzeniem do parzenia kawy/herbaty są również zapewnione w pokojach. Udogodnienia w łazience obejmują suszarkę do włosów i suszarkę oraz takie dodatki jak oddzielna toaleta i wanna. Niektóre jednostki posiadają widoki na morze.

Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 14:00-20:30
do 10:00
Udogodnienia
Darmowy prywatny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w miejscach publicznych.
Inne informacje
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Budynek
Liczba pokoi:21
Dawna nazwa
nrma tathta beachfront holiday park
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!

Dostępne pokoje

Domek na Plaży
  • Powierzchnia:

    20 m²

  • Miejsce do spania:
    2 łóżka King Size
  • Prysznic
  • Ekspres do kawy
Domek
  • Powierzchnia:

    6 m²

  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size
  • Prysznic
  • Ogrzewanie
Willa
  • Powierzchnia:

    8 m²

  • Miejsce do spania:
    Łóżko King Size
  • Prysznic
  • Ogrzewanie
Pokaż 4 rodzaje pokoi więcejMniej

Udogodnienia

Główne udogodnienia

Bezpłatne Wi-Fi

Darmowe Wi-Fi w miejscach publicznych

Parking

Parking na zewnątrz

Przechowalnia bagażu
Całodobowa recepcja
Posiłki/ Napoje

Stół na świeżym powietrzu

Kawiarnia

Stoły piknikowe

Basen

Basen ze słoną wodą

Pralnia
Telewizja

Telewizor LCD

Sport i fitness

  • Windsurfing
  • Nurkowanie z rurką
  • Piesza turystyka
  • Jazda na rowerze
  • Kort tenisowy
  • Badminton
  • Kręgle
  • Pole golfowe
  • Łucznictwo
  • Wędkowanie

Usługi

  • Usługi dla zwierząt domowych
  • Pralnia
  • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

Wyżywienie

  • Stół na świeżym powietrzu
  • Stoły piknikowe

Zaplecze konferencyjne

  • Faks/kserokopiarka

Udogodnienia dla dzieci

  • Gry planszowe
  • Basen dla dzieci
  • Zjeżdżalnie wodne
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Klub dziecięcy

Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

  • Toaleta dla niepełnosprawnych

Rekreacja

  • Basen ze słoną wodą
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Park wodny
  • Karaoke
  • Rozrywka na żywo
  • Ogród
  • Sprzęt do barbeque
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Płytki koniec

Wyposażenie pokoju

  • Klimatyzacja
  • Ogrzewanie
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie

Łazienka

  • Pralka
  • Bezpłatny zestaw kosmetyków

Kuchnia

  • Wspólna kuchnia
  • Czajnik
  • Suszarka do naczyń
  • Przybory kuchenne

Sypialnia

  • Koce elektryczne

Media

  • Telewizor LCD

Wystrój pokoju

  • Podłoga z dywanem
Pokaż wszystkie udogodnieniaUkryj udogodnienia

Podstawowe informacje o Nrma Tathra Beachfront Holiday Park

💵 Najniższa cena pokoju 562 PLN
📏 Odległość do centrum 200 m
🗺️ Ocena lokalizacji 9.4
✈️ Odległość do lotniska 28.3 km
🧳 Najbliższe lotnisko Lotnisko Merimbula, MIM

Lokalizacja

Adres
Adres został skopiowany.
2 Andy Poole Drive, Tathra, Australia, 2550
Widok mapy
2 Andy Poole Drive, Tathra, Australia, 2550
  • Atrakcje turystyczne
  • W pobliżu
  • Restauracje
  • Hotele w pobliżu
Plaża
Plaża w Tathra
260 m
Restauracja
Blend Providore Fine Food & Coffee
600 m
Restauracja
The Gap Espresso
730 m
Restauracja
Tathra Bakery and Cafe
780 m
Restauracja
Woodfired etc
880 m
Restauracja
Pizza's Up
370 m
Restauracja
Tathra Beach Tapas
1.1 km
Restauracja
Fat Tony's Bar & Grill
980 m
Restauracja
The Wharf Local
2.1 km

Opinie o Nrma Tathra Beachfront Holiday Park

9.0 /10
Idealnie
93 opinii
Zweryfikowane opinie  
Odkryj najwyżej oceniane opcje dzięki recenzjom, które weryfikujemy na naszej stronie i w Booking.com.
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Napisz recenzję

Często zadawane pytania (FAQ) o Nrma Tathra Beachfront Holiday Park

Czy w pobliżu 3-gwiazdkowego hotelu Nrma Tathra Beachfront Holiday Park są jakieś atrakcje turystyczne?
Możesz odwiedzić wysoko oceniane zabytki, takie jak Plaża w Tathra i Kianinny Bay, położone odpowiednio tylko w 10 min i 25 min spacerem od 3-gwiazdkowego hotelu Nrma Tathra Beachfront Holiday Park.
Jakie lotnisko leży najbliżej do hotelu Nrma Tathra Beachfront Holiday Park?
Lotnisko Merimbula leży w 30 km od hotelu Nrma Tathra Beachfront Holiday Park i dostać się tam można w ciągu 30 minut jazdy.
Czy możemy zaparkować samochód w Nrma Tathra Beachfront Holiday Park?
Tak, goście Nrma Tathra Beachfront Holiday Park mogą skorzystać z parkingu na terenie.
Kiedy najwcześniej oraz najpóźniej mogę się wymeldować z tego hotelu?
Wymeldować się z tego hotelu można w godzinach 10:00 - 10:00.
Jakie są koszty pobytu w tym hotelu?
Ceny w tym hotelu zaczynają się od 150 $.
Jakie udogodnienia są zapewnione w pokojach w 3-gwiazdkowym Nrma Tathra Beachfront Holiday Park?
Każdy pokój w 3-gwiazdkowym Nrma Tathra Beachfront Holiday Park oferuje telewizję satelitarną, a niektóre jednostki posiadają oddzielną łazienkę z suszarką i szlafrokami.
Czy 3-gwiazdkowy hotel Nrma Tathra Beachfront Holiday Park oferuje udogodnienia dla osób niepełnosprawnych?
Tak, 3-gwiazdkowy hotel Nrma Tathra Beachfront Holiday Park zapewnia dostęp dla wózków inwalidzkich i udogodnienia dla osób niepełnosprawnych aby poprawić wrażenia gości ze specjalnymi potrzebami.
Sprawdź pokoje i ceny
Przyjazd
Wybierz datę
-
Wyjazd
Wybierz datę
Pokoje i Goście2 Gości, 1 pokój